

Burghiu tarod M5 din oțel HSS M2 cu prindere hexagonală 1/4″ (6.3 mm), proiectat pentru filetare în oțel și metale. Lungime totală 41 mm cu lungimea de foraj 7 mm și pasul filetului de 0.8 mm. Material epilat, unghi de filet 60°, înfășurare grosieră pentru eficiență maximă în operații de filetare manuale și semi-automatizate.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | M5 |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 41 mm |
| Lungimea piesei de foraj | 7 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Lungimea suportului de scule | 14 mm |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Pasul filetului | 0.8 mm |
| Material | HSS M2 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Unghiul filetului | 60 ˚ |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.