



Burghiu pentru sticlă și faianță cu lamă de tăiere din carbură
Burghiul pentru sticlă și plăci cu vârful din carbură brazat la temperaturi înalte garantează durată de utilizare lungă și rezistență extremă la temperaturi înalte. Cele mai bune rezultate de perforare sunt obținute la viteză redusă și răcire constantă.
| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 1 buc |
| Lungime de lucru | 13 |
| Diametru găurire | 6 |
| Lungime totală | 75 |
| Conţinut | 1 |
| Baza găurii forate | Decopertare faianţă |
| Lungime ambalaj | 16.7 cm |
| Lățime ambalaj | 4.7 cm |
| Înălțime ambalaj | 0.9 cm |
| Greutate ambalaj | 0.015 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.