



Burghiu profesional de 14 mm cu lungime totală de 1000 mm, special conceput pentru beton armat cu plasă. Fabricat din oțel 40Cr cu lamă din carbură de diamant dual și tratament de epare pentru durabilitate maximă. Spirală simplă cu margini de tăiere suplimentare și lipire automată asigură performanță constantă și reducere a vibrațiilor. Suport SDS-Plus permiterebbe schimbul rapid și sigur.
| Diametru | 14 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 1000 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 930 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Duritate | 40 HRC |
| Material lamei | DD carbide |
| lamă tip | X-tip |
| Tip spirală | singur |
| Margini de tăiere suplimentare | da |
| Lipire automată | da |
| Aplicație | beton armat cu plasă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.