




| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 1 buc |
| Lungime de lucru | 400 |
| Diametru găurire | 12 |
| Lungime totală | 455 |
| Conţinut | 1 |
| Port-dispozitiv | SDS-plus |
| Lungime ambalaj | 1.3 cm |
| Lățime ambalaj | 3.6 cm |
| Înălțime ambalaj | 51.2 cm |
| Greutate ambalaj | 0.229 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.