

Burghiu profesional din oțel rapid HSS 4241, acoperit cu nitrură de titan pentru rezistență mărită. Cu prindere hexagonală de 1/4″, unghi de foraj de 135° și punct de despicire, se montează direct în mandrine cu acces rapid. Lungime totală 109 mm cu lungimea de lucru de 69 mm, ideal pentru găurire pe oțel inoxidabil și metal laminat la rece.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 7 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 109 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 69 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.