

Burghiu profesional din oțel HSS 4241 cu diametru 4,5 mm și acoperire din nitrură de titan pentru durabilitate maximă. Design cu prindere hexagonală 1/4″ și unghi de foraj 135°, potrivit pentru lucru precis în oțel inoxidabil, oțel rezistent la acizi și materiale laminate la rece. Lungime totală 100 mm cu lungime de lucru 47 mm, conform standardului DIN 338.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 4.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 100 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 47 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.