

Burghiu HSS-TiN diametru 3,2 mm cu prindere hexagonală 1/4″, optimizat pentru foraj în oțel și materiale rezistente. Acoperire cu nitrură de titan asigură durabilitate și performanță superioară. Lungime totală 85 mm, unghiul punctului de foraj 135°, cu punct de despicare pentru start precis. Certificat DIN 338, conform standardelor internationale de calitate.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 3.2 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 85 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 36 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.