

Burghiu de înaltă calitate din HSS 4241 cu acoperire TiN pentru durabilitate și performanță superioară. Diametru 2 mm cu suport hexagonal 1/4″ (6.3 mm), conform norma DIN 338. Unghi de punct 135° și pilot de despicire pentru centrare precisă. Suprafață epilată și acoperit cu nitrură de titan pentru rezistență la uzură la operații repetate pe oțel, oțel inoxidabil și materiale rezistente la acizi.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 2 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 72 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 24 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.