

Burghiu de calitate superioară cu diametrul de 13 mm, confecționat din oțel rapid HSS 4241 și acoperit cu nitrură de titan pentru durabilitate și performanță crescută. Dispune de prindere hexagonală de 6,3 mm compatibilă cu șurubelnițele electrice și manuere. Punct de foraj ascuțit la 135° asigură centrare precisă și penetrare eficientă.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 13 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 151 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 101 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.