

Burghiu pilot HSS pentru carote cu suport hexagonal de 10 mm, diametru 6 mm și lungime totală 135 mm. Realizat din oțel rapid HSS 4241, este conceput pentru găurire precisă cu conectare rapidă la bormasine. Firul 1/2″ (12.7 mm) 20UNF asigură compatibilitate universală cu suporturile standard pentru carote.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Diametru | 6 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 135 mm |
| Diametrul forajului | 6 mm |
| Lungimea forajului | 95 mm |
| Dimensiunea firului | 1/2" (12,7 mm) 20UNF |
| Dimensiunea suportului de scule | 10 mm |
| Tip de suport pentru scule | HEX |
| Material lamei | HSS 4241 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.