
Burghiu din oțel rapid HSS de 8 mm cu geometrie optimizată pentru frezarea metalelor. Set de 5 piese cu diametru constant și lungime de lucru de 80,4 mm. Suport cilindric standard permite utilizare cu orice bormașină convenționala. Perfor mează excelent pe oțel și aliaje metalice. Avertizări: Purtați echipament de protecție personală în permanență.
| Diametru | 8.0 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime | 117.1 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 80.4 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.