
Burghiu HSS de înaltă calitate, diametru 8,5 mm, lungime totală 117,1 mm cu lungime de lucru 79,6 mm. Set de 5 piese cu suport cilindric standard. Material HSS garantează capacitate de tăiere bună și durabilitate pentru lucrul cu oțel. Potrivit pentru găurire în metal în ateliere și aplicații industriale.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 8.5 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime | 117.1 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 79.6 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.