
Set de 10 burghie profesioanale din material HSS (High Speed Steel) cu diametru 6.5mm și lungime totală 101.6mm. Design optimizat cu lungime de lucru 69.3mm și suport cilindric standard pentru compatibilitate universală. Ideale pentru găurire în oțel și alte aplicații cu metale.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 6.5 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime | 101.6 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 69.3 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.