
Set de 10 burghie profesionale din material HSS (oțel rapid), diametru 4mm, speciale pentru găurire în metale și oțel. Lungime totală 75.9 mm cu lungimea piesei de lucru de 47.7 mm asigură accesibilitate în zone greu accesibile. Suport cilindric compatibil cu majoritate șurubelnicelor și bormaselor. Burghie de calitate superioară, potrivite pentru aplicații profesionale și de bricolaj.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 4.0 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime | 75.9 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 47.7 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.