
Set 10 burghie HSS pentru metal, diametru 3.5mm, lungime 70.8mm. Material HSS de înaltă calitate pentru tăiere precisă în oțel și alte metale. Suport cilindric standard, compatibil cu toate găuritorile de birou. Lungime utilă de lucru 42.1mm. Ideal pentru lucru de precizie: asamblare, gaurire și finisare în aplicații mecanice și metalurgice.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 3.5 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime | 70.8 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 42.1 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.