
Set complet de 10 burghie din oțel rapid (HSS) cu diametru de 2mm, potrivite pentru găurirea metalelor și oțelului. Lungimea totală de 48,7mm și lungimea de lucru de 29,6mm asigură stabilitate și precizie în lucrări de mecanică fină și reparații. Vârful cilindric se adaptează la majoritatea pistolelor de găurit electrice.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 2.0 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime | 48.7 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 29.6 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.