
Set complet de 5 burghie pentru metal cu diametru de 13mm, fabricate din oțel rapid (HSS). Lungimea totală de 151,6mm și lungimea de lucru de 102,7mm permit accesul ușor la diferite tipuri de lucrări. Suportul cilindric standard se adaptează la majoritatea mașinilor de găurit profesionale. Ideale pentru găurirea oțelului și a metalelor similare, oferind precizie și durabilitate în aplicații industriale și comerciale.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 13.0 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime | 151.6 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 102.7 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.