
Set de 5 burghie HSS pentru metal, diametru 11 mm, special concepute pentru găurire precisă în oţel și alte metale. Lungimea totală de 142.6 mm și lungimea piesei de lucru de 97.2 mm asigură performanță optimă. Materialul HSS oferă rezistenţă termică și longevitate în lucrul cu metale dure, ideal pentru mecanici și profesionişti.
Caracteristici:
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 11.0 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime | 142.6 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 97.2 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.