
Set de 10 burghie pentru metal diametru 4 mm, din oțel HSS 4241, standardul DIN 338. Lungime totală de 75 mm cu frunzișul de 43 mm și unghi de foraj de 135°. Punct de despicație îmbunătățit pentru start precis, finisaj epilat pentru o ascuțire superioară. Ideale pentru forări în oțel și materiale similare. Performanță și durabilitate garantate.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 4 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime totală | 75 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 43 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.