
Set de 10 burghie din oțel rapid HSS 4241, cu diametru de 4,8 mm, ideale pentru găurire precisă în oțel și alte metale. Lungimea totală de 86 mm și lungimea piesei de lucru de 52 mm le fac versatile pentru diverse aplicații. Unghiul punctului de foraj de 135° și punctul de despicare asigură o performanță optimă și reducerea efortului în timpul forajului.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 4.8 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime totală | 86 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 52 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.