
Set complet de 10 burghie cu diametru de 1 mm și lungime totală de 34 mm, ideale pentru forajul precis în metal. Material HSS 4241 cu unghi de punct 135° asigură ptrundere rapidă și curată. Dispozitivul de despicare previne alunecarea în materiale dure. Finisajul epilat (fără vopsea) oferă vizibilitate maximă și aderență excelentă. Conforme cu standard DIN 338, potrivit pentru oțel și alte metale moi.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 1 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime totală | 34 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 12 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.