




Burghiu de 6 mm pentru lemn cu prindere hexagonală (1/4″) și material HSS 4241 de înaltă calitate. Finisarea epilată și lustruită asigură tăiere netă și durabilitate în timp. Ideal pentru lemn moale și tare, placaj, PAL și plăci de fibră, cu lungime totală de 93 mm și piesă de lucru de 57 mm. Compatibil cu maşinile cu prindere hexagonală, este alegerea potrivită pentru proiecte precise de prelucrare a lemnului.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă. Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați sculele în funcție de tipul de lucru. Nu supraîncărcați uneltele și manevrați-le cu grijă departe de copii.
| Diametru | 6 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 93 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 57 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 4241 |
| Finisarea piesei de lucru | epilat |
| Aplicație | lemn moale și tare |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.