




Burghiu profesional cu diametrul de 14 mm și lungime totală de 160 mm, echipat cu prindere hexagonală de 1/4″ pentru compatibilitate cu berbecurile electrice și manuale. Fabricat din oțel HSS 4241 de calitate superioară, cu finisare epilată și lustruită pentru durabilitate și performanță optimă. Se utilizează pentru găurirea precisă în lemn moale și tare, placaj, PAL și plăci de tâmplărie. Lungimea piesei de lucru de 108 mm permite accesibilitate în zone dificile.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă. Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru. Nu supraîncărcați uneltele. Țineti uneltele departe de îndemâna copiilor.
| Diametru | 14 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 160 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 108 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 4241 |
| Finisarea piesei de lucru | epilat |
| Aplicație | lemn moale și tare |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.