




Burghiu profesional din oțel HSS 4241, cu diametru de 10mm și lungime totală de 133mm. Prindere hexagonală 1/4″ pentru compatibilitate cu șurubelnițe și polizoare cu alimentare cu baterie. Suprafață epilată și lustruită pentru performanță optimă și durabilitate ridicată. Se montează ușor și permite găuriri precise în lemn moale, lemn tare, placaj și plăci de tâmplărie.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Diametru | 10 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 133 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 87 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 4241 |
| Finisarea piesei de lucru | epilat |
| Aplicație | lemn moale și tare |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.