

Burghiu profesional cu coadă cilindrică, proiectat pentru foraje în beton, silicați și cărămidă. Diametrul de 8 mm și lungimea de 120 mm permit penetrări controlate la adâncime. Vârful din material YG8C cu duritate 89-90 HRC și unghi de foraj 130° asigură tăiere eficientă fără spargeri. Tija din oțel 40Cr durificat la 47 HRC garantează rezistență la stres și încovoiere.
| Diametru | 8 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 120 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 80 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | 40Cr |
| Duritate | 47 HRC |
| Material lamei | YG8C |
| Duritatea Widia | 89-90 HRC |
| Unghiul punctului de foraj | 130 ˚ |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.