

Burghiu profesional cu coadă cilindrică, ideal pentru foraj în beton, silicați și cărămidă. Fabricat din oțel 40Cr cu duritate 47 HRC și lamă din Widia cu duritate 89-90 HRC, asigură performanțe superioare și durabilitate extinsă. Diametrul de 7 mm și lungimea de 100 mm (piesa de lucru 60 mm) permit acces ușor în spații restrânse. Unghiul punctului de foraj de 130° optimizează viteza de penetrare și reduce vibratiile.
| Diametru | 7 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 100 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 60 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | 40Cr |
| Duritate | 47 HRC |
| Material lamei | YG8C |
| Duritatea Widia | 89-90 HRC |
| Unghiul punctului de foraj | 130 ˚ |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.