

Burghiu de înaltă performanță pentru foraj în beton, silicați și cărămidă, fabricat din oțel 40Cr cu duritate 47 HRC. Lama din Widia (YG8C) cu duritate 89-90 HRC și unghi de foraj de 130° asigură penetrare eficientă și durabilitate în materiale foarte dure. Cu o lungime totală de 180 mm și o coadă cilindrică standard, se montează ușor în burghie convenţionale.
| Diametru | 16 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 180 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 120 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | 40Cr |
| Duritate | 47 HRC |
| Material lamei | YG8C |
| Duritatea Widia | 89-90 HRC |
| Unghiul punctului de foraj | 130 ˚ |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.