

Burghiu profesional de 14 mm diametru, fabricat din 40Cr cu duritate de 47 HRC și echipat cu lamă YG8C Widia (89-90 HRC). Lungimea totală de 180 mm și lungimea piesei de lucru de 120 mm permit lucru în adâncime, iar unghiul de foraj de 130° asigură pătrundere eficientă. Coada cilindrică se montează ușor în berbecuri standard. Potrivit pentru prelucrarea betonului, silicaților și cărămizii, oferă performanță și durată lungă de viață.
| Diametru | 14 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 180 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 120 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | 40Cr |
| Duritate | 47 HRC |
| Material lamei | YG8C |
| Duritatea Widia | 89-90 HRC |
| Unghiul punctului de foraj | 130 ˚ |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.