

Burghiu cu diametru de 12 mm și lungime totală de 150 mm, ideal pentru forarea preciză în beton și materiale silicate. Vârful special la unghi de 130° asigură penetrare rapidă și reducerea ruperii. Echipat cu lamă din carbură Widia (YG8C) cu duritate 89-90 HRC pentru rezistență maximă la uzură.
| Diametru | 12 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 150 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 100 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | 40Cr |
| Duritate | 47 HRC |
| Material lamei | YG8C |
| Duritatea Widia | 89-90 HRC |
| Unghiul punctului de foraj | 130 ˚ |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.