

Burghiu de înaltă performanță pentru forare în beton și materiale silicate, cu lamă din Widia duritate 89-90 HRC pentru tăiere agresivă și fiabilă. Material 40Cr cu duritate 47 HRC asigură rezistență și longevitate în aplicații industriale.
| Diametru | 10 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 200 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 140 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | 40Cr |
| Duritate | 47 HRC |
| Material lamei | YG8C |
| Duritatea Widia | 89-90 HRC |
| Unghiul punctului de foraj | 130 ˚ |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.