

Burghiu pentru beton cu diametru de 10 mm și lungime totală de 120 mm, fabricat din oțel 40Cr cu duritate 47 HRC. Lama din YG8C asigură durabilitate și rezistență la uzură. Unghiul punctului de foraj de 130° permite penetrare eficientă în materiale dure. Suportul cilindric standard se adaptează la orice aparat de găurit. Aplicabil pe beton, silicati și cărămidă pentru instalații și fixări sigure.
| Diametru | 10 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 120 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 80 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | 40Cr |
| Duritate | 47 HRC |
| Material lamei | YG8C |
| Duritatea Widia | 89-90 HRC |
| Unghiul punctului de foraj | 130 ˚ |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.