
Burghiu pentru beton cu diametru 10 mm și lungime totală 120 mm, coadă cilindrică conform DIN 8039. Lama din carbură de tungsten YG8C asigură tăiere eficientă în materiale dure: beton, silicati și cărămidă. Confecționat din oțel carbon #45 cu finisaj sablat pentru durabilitate și prevenirea coroziunii. Lungimea piesei de lucru: 80 mm.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 10 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime | 120 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 80 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Finisaj de suprafață | sablat |
| Material lamei | YG8C |
| DIN | 8039 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.