

Burghiu de calitate HSS6542 cu diametru de 9,5mm și prindere hexagonală 1/4″ (6,3mm), tratat prin epilare și lustruit pentru performanță optimă. Unghi de punct de 135° și vârf de despicare asigură tăiere eficientă și centrare precisă pe oțel, oțel inoxidabil, fontă și alte materiale rezistente.
Caracteristici principale:
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 9.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 125 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 81 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.