

Burghiu profesional din material HSS 6542 cu unghi de foraj 135° și punct de despicare pentru start rapid și precis. Diametrul 8,5 mm și lungimea de lucru 75 mm îl face ideal pentru forare în oțel, oțel inoxidabil, fontă și materiale cu conținut ridicat de carbon. Prinderea hexagonală 1/4″ se adaptează rapid la echipamentele standard. Finitură epilată și lustruită pentru performanță superioară conform standardului DIN 338.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 8.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 117 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 75 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.