

Burghiu pentru metal diametru 8 mm din oțel rapid HSS 6542, lungime totală 117 mm cu piesă de lucru 75 mm. Suport hexagonal 1/4″ (6,3 mm) pentru compatibilitate universală. Unghi punct foraj 135°, cu punct de despicare pentru gurire precisă. Finisaj epilat și lustruit, certificat DIN 338. Aplicații: oțel inoxidabil, oțel carbon ridicat, fontă și oțel laminat la rece.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 8 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 117 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 75 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.