

Burghiu de calitate profesională din oțel rapid HSS 6542, ideal pentru prelucrarea oțelului, oțelului inoxidabil și fontei. Diametrul de 7 mm cu prindere hexagonală 1/4″ se montează ușor în dispozitivele standard. Punct de foraj special la 135° asigură precizie și viteză de lucru optimalǎ, cu suprafață epilată care reduce frecarea.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 7 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 109 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 69 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.