

Burghiu profesional din material HSS 6542, diametru 5.5mm, cu prindere hexagonală de 1/4″(6.3mm) și lungime totală de 93mm. Design special cu unghi de foraj de 135° și punct de despicare pentru eficiență maximă. Finisaj epilat și lustruit. Conform standardului DIN 338, se pretează pentru găurire în oțeluri inoxidabile, oțeluri cu conținut ridicat de carbon, oțeluri laminat la rece și fontă. Scule de înaltă performanță pentru lucrări precision.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 5.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 93 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 57 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.