

Burghiu de calitate profesională din oțel HSS 6542, diametru 4 mm, cu prindere hexagonală 1/4″ (6.3 mm) compatibilă cu burghiene și șurubelniță. Finisajul epilat și lustruit reduce fricțiunea și îmbunătățește performanța. Unghi punctul de foraj 135° cu punct de despicator asigură centrare precisă și penetrare netedă în materiale dure. Lungime totală 75 mm, piesa de lucru 43 mm.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 4 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 75 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 43 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.