

Burghiu pentru metal din HSS 6542 cu prindere hexagonală 1/4″, diametru 3,5 mm și lungime totală 70 mm. Material de calitate superioară asigură performanță excelentă la forajul în oțel inoxidabil, oțel carbon, fontă și alte aliaje. Unghiul punctului de foraj 135° și punct de despicare optimizează viteza și precizia. Finisaj epilat și lustruit reduce fricțiunea și prelungește durabilitatea. Conform DIN 338.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 3.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 70 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 38 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.