

Burghiu pentru metal din oțel HSS 6542, diametru 3,2 mm, lungime totală 65 mm cu prindere hexagonală 1/4″ (6,3 mm). Unghi de punct 135° și punct de despicare pentru penetrare ușoară și precizie. Finisaj epilat și lustruit. Conform standardului DIN 338. Versatil pentru oțel inoxidabil, oțel cu conținut ridicat de carbon, fontă și oțel laminat la rece.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 3.2 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 65 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 34 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.