

Burghiu profesional din oțel HSS 6542 diametru 3mm, cu prindere hexagonală 1/4″ și lungime totală 61mm. Fabricat conform standardului DIN 338, cu unghi de foraj 135° și punct de despicare pentru centrare precisă. Finisajul epilat și lustruit asigură o performance optimă la găurire în oțel inoxidabil, oțel carbon, oțel laminat și fontă.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 3 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 61 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 31 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.