

Burghiu din oțel HSS 6542 cu diametru 2,5 mm și prindere hexagonală 1/4″. Lungime totală de 57 mm cu lungimea piesei de lucru de 26 mm, unghi de foraj 135° și punct de despicare pentru înmulțire rapidă și sigură. Finisaj epilat și lustruit pentru performanță optimă. Compatibil cu dispozitivele de injectare hexagonale, utilizabil pe oțel inoxidabil, oțel cu conținut ridicat de carbon, oțel laminat la rece și fontă. Conform standardului DIN 338.
| Diametru | 2.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 57 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 26 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.