

Burghiu pentru metal din HSS 6542 cu diametru 2 mm și prindere hexagonală 1/4″ (6,3 mm), conform DIN 338. Lungime totală 57 mm cu lungimea piesei de lucru 26 mm. Unghi vârf de foraj 135° și punct de despicare integrat pentru forare precisă în oțel, oțel inoxidabil, fontă și materiale cu conținut ridicat de carbon. Finisaj epilat-lustruit pentru performanță optimă și durabilitate.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 2 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 57 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 26 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.