



Burghiu elicoidal de performanță ridicată pentru metal
Burghiu metal realizat din oțel HSS robust în conformitate cu DIN 338, forjat rotund. Unghiul de 118° al vârfului de burghiu asigură o mai bună eliminare a căldurii și forare pilot cu precizie. Ideal pentru perforare în metal și oțel.
| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 1 buc |
| Lungime de lucru | 120 |
| Diametru găurire | 16 |
| Lungime totală | 178 |
| Conţinut | 1 |
| Lungime ambalaj | 4.1 cm |
| Lățime ambalaj | 2 cm |
| Înălțime ambalaj | 24.5 cm |
| Greutate ambalaj | 0.136 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.