



Burghiu elicoidal de calitate ridicată pentru metal
Burghiu spiralat realizat din oțel HSS robust în conformitate cu DIN 338, rectificat cu precizie. Punctul de ramificație în 135° asigură progresarea rapidă a perforării. Ideal pentru perforare în metal și oțel.
| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 10 buc |
| Lungime de lucru | 57 |
| Diametru găurire | 6 |
| Lungime totală | 93 |
| Conţinut | 10 |
| Lungime ambalaj | 11.3 cm |
| Lățime ambalaj | 2.6 cm |
| Înălțime ambalaj | 2.6 cm |
| Greutate ambalaj | 0.153 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.