

Burghiu din oțel rapid cu cobalt (HSS-E Co HS6-5-2-5), diametru 4,2 mm, ideal pentru găurire precisă în metale diverse. Caracterizat prin punct de despicare pentru stabilitate sporită și rezistență excelentă la temperaturi ridicate, garantând performanță durabilă în condiții de lucru intensiv.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 4.2 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 75 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 43 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS-E Co HS6-5-2-5 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Standard | PN-EN ISO 4957:2002(U) |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Rezistență la temperaturi ridicate | da |
| Rezistență la tracțiune | >900 N/mm² |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | otel rezistent la coroziune |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.