

Set de 2 burghie din oțel rapid HSS-E Co 2,5mm, ideal pentru forare în metale dure și materiale diverse. Material de înaltă calitate HS6-5-2-5 cu rezistență la temperaturi ridicate și rezistență la tracțiune peste 900 N/mm². Unghiul punctului de foraj de 135° pentru performanță optimă și finisaj lustruit epilat.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 2.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 57 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 30 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS-E Co HS6-5-2-5 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Standard | PN-EN ISO 4957:2002(U) |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Rezistență la temperaturi ridicate | da |
| Rezistență la tracțiune | >900 N/mm² |
| Numărul de piese din set | 2 |
| Aplicație | otel rezistent la coroziune |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.