

Set cu 5 burghie din oțel HSS 6542 de 9,5 mm diametru, lungime totală 125 mm. Material de înaltă calitate cu finisaj oxidat-lustruit și unghi punct de foraj 130° pentru performanță optimă. Turație recomandată 800 min⁻¹ cu suport cilindric standard. Dotate cu punct de despicare pentru inițiere precisă. Aplicabile pe oțel, fontă, aliaje și polimeri, conform DIN 338.
| Diametru | 9.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 125 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 81 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Cifra de afaceri | 800 min⁻¹ |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | oxidat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 130 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.