

Set complet de burghie din oțel HSS 6542 de înaltă calitate, conforme cu standardul DIN 338. Fiecare burghiu prezintă un unghi de foraj de 130° și punct de despicație pentru penetrare rapidă și precisă. Lungimea totală de 86 mm cu suprafață oxidată și lustruită asigură rezistență la uzură și durabilitate extinsă. Adecvate pentru oțel, fontă, aliaje și polimeri, cu o viteză de rotație recomandată de 1600 rpm.
| Diametru | 4.8 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 86 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 52 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Cifra de afaceri | 1600 min⁻¹ |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | oxidat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 130 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.