

Burghiu specialized pentru foraje precise în oțeluri inoxidabile, oțeluri rezistente la coroziune și oțeluri laminat la rece. Diametrul de 7,5 mm și lungime de lucru de 69 mm îl fac ideal pentru aplicații de mecanică fină. Revestirea cu nitrură de titan reduce fricțiunea și prelungește durata de viață.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 7.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 109 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 69 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 6524 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.